Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu
Poprad
 
 

Kultúra

25.5. - 26.7.2018   od 9:00

Miroslav Cipár.png

Tatranská galéria v Poprade

MIROSLAV CIPÁR – HRA PRE NAŠE OČI

Interaktívna výstava v rámci projektu Hry s umením 2018, ktorá po prvýkrát predstaví komplexne tvorbu Miroslava Cipára pre všetky vekové kategórie.
Vernisáž výstavy 25. mája 2018 o 17.00 h
Výstava potrvá od 25. mája 2018 do 26. júla 2018.


 

8.6. - 31.8.2018   od 8:00

velka-svitana.jpg

Scherfelov dom, Poprad - Veľká

VEĽKÁ OČAMI SOCHÁRA

Pozývame vás na vernisáž výstavy fotografií akademického sochára Imricha Svitanu pod názvom VEĽKÁ OČAMI SOCHÁRA.


 

1.7. - 2.9.2018   00:00 podrobnosti v plagáte

Leto s Kométou 2018.jpg

Poprad - Starý Smokovec - Tatranská Lomnica a späť

LETO S KOMÉTOU 2018 / TATRANSKÁ HISTORICKÁ ELEKTRIČKA


 

19.7.2018   20:00

P. Seriš.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

„PRI KASE“ / PAVOL SERIŠ

Komédia jedného herca o človeku v obchode. Autorská komédia jedného herca z prostredia supermarketov, hypermarketov, megamarketov a gigamarketov. Paródia na dnešnú konzumnú spoločnosť vychádzajúca ako z reálneho, tak z absurdného základu. Zmes stand-up comedy a pohybového herectva zo sveta obchodu, bez návštevy ktorého si pomaly nevieme predstaviť ani deň. Hra získala Cenu diváka na 31. ročníku festivalu netradičných divadiel Kopřiva 2017, Česká republika. Režijná spolupráca: Adam Steinbauer.
www.pavolseris.com


 

20.7.2018   19:00

A. Bartošová.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

ADRIENA BARTOŠOVÁ & BAND / MIMO PRIESTOR A ČAS

Skladateľka, klaviristka, pedagogička a speváčka Adriena Bartošová predstaví v Poprade v rámci koncertu svoje nové CD – Mimo priestor a čas, ktorý odráža bohaté melodické nápady, pestré rytmy a baladickú atmosféru dopĺňa ľahký nádych swingu.Vystúpenie je obohatené o výber zo svetových evergreenov, od swingu, bossanovu až po argentínske tango. Adriena v Poprade vystúpi s Pavlom Berezom – gitara, Jurajom Griglákom – basgitara a s Borisom Lenkom – akordeón.


 

21.7.2018   10:00

td paslík.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

Td PASLÍK / DIVADLO NA HOJDAČKE

Veselé predstavenie o trpaslíkovi zo záhrady, ktorý chce pomôcť kamarátke slnečnici, aby na jeseň neodkvitla. Spolu s kamarátom bocianom a svetluškou sa vydajú za slnkom, aby v zime nešlo spať. Rozprávka plná veselých pesničiek a dobrodružstva je zameraná aj na logopedickú tému.
www.divadlonahojdacke.sk


 

21.7.2018   19:00

hasičský dvor v Spišskej Sobote

ANNABÁL

Klub Sobotčanov v spolupráci s  mestom Poprad pozýva všetkých na tradičnú tanečnú zábavu s bohatou tombolou a s kultúrnym programom do priestorov hasičského dvora v Spišskej Sobote. V prípade nepriaznivého počasia sa akcia uskutoční v divadelnej sále v Spišskej Sobote.


 

21.7.2018   21:00

vo veľkom štýle.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

FILMY NA PLÁTNE / VO VEĽKOM ŠTÝLE / USA / 97 min.

Na vyrovnanie účtov nie je nikdy neskoro. V zúfalej snahe platiť pravidelne účty a prežiť kvôli svojim najbližším, sa trojica kamarátov odhodlá riskovať všetko a prepadnúť banku, ktorá ich pripravila o peniaze.... Herecký koncert troch zrelých hercov, so zmyslom pre inteligentný humor a nesmrteľnú recesiu.


 

22.7.2018   15:00

FS Ľubovňan.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

FS ĽUBOVŇAN

Folklórny súbor Ľubovňan je umeleckým telesom s viac ako 20-ročnou tradíciou. Vo svojej práci reprezentuje ľudovú kultúru východoslovenských regiónov zo šarišskej, zemplínskej a goralskej oblasti. V súčasnosti v základnej zostave je vyše 50 členov a sprevádza ho ľudová hudba FS Ľubovňan. Umeleckým vedúcim súboru je PaedDr. Alena Konevalová.
Názov folklórneho súboru je odvodený od mesta Stará Ľubovňa, ktoré sa rozprestiera pod krásnym Ľubovnianskym hradom.


 

25.7.2018   17:00

Námestie sv. Egídia v Poprade

TY & MY 

Koncert známej skupiny z Popradu. Názov Ty&My znamená, že ty spolu s nami môžeš vytvoriť na každý deň chválu a uctievanie, ktoré bude Bohu milé a príjemné.


 

26.7.2018   20:00

cicho bo skajpujem z dzivku.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

CICHO, BO SKAJPUJEM S DZIFKU / DIVADLO KĽUD KLADZANY

KĽUD založili divadelní nadšenci pred 18 rokmi. Odvtedy zaznamenal niekoľko úspechov aj celoslovenskom meradle. V roku 2011 získal na Európskom festivale humoru a satiry Kremnické gagy s hrou Džvirata na deskoch od odbornej poroty Cenu Stana Radiča za Objav roka. Rovnaká hra sa o rok neskôr umiestnila na 1. mieste na celoslovenskej súťaži hier s dedinskou tematikou v Trebišove. V Poprade sa súbor predstaví skvelou komédiou zo súčasnosti, ktorá získala už ako divadelná hra 3 ocenenia na Slovensku a v Čechách.


 

27.7.2018   19:00

latino.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

DOMINIKA TITKOVÁ & FRIENDS / LATINO KONCERT

Táto svieža a energická kapela pôsobí na hudobnej scéne od roku 2009. Na čele tohto mladého inovatívneho zoskupenia je speváčka a saxofonistka D. Titková. Jednotliví členovia kapely majú za sebou spoluprácu s mnohými známymi osobnosťami a skupinami. Ich repertoár pozostáva z kreatívneho prevedenia mnohých rytmických a známych skladieb, ktoré sú fúziou poznaného s novým a nečakaným. Čaká Vás – hlboký umelecký zážitok, originalne aranžmány, energia a interakcia s publikom.
www.dominikatitkova.sk


 

28.7.2018   10:00

kúzelník wolf.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

KÚZELNÍK WOLF / SRANDA BANDA

Pripravte sa, priatelia, valí sa na Vás tornádo! Sranda Banda show je komediálna Family show, v ktorej sa miešajú krásne bábky, výborná bruchovravecká technika a trefný multivrstvový humor. Neinfantilné energické divadlo je popretkávané gagmi tak, aby pobavilo celú rodinu. Show je absolútne unikátna a nikde inde v Čechách a na Slovensku ju neuvidíte.
www.srandabanda.sk


 

28.7.2018   8:00 - 14:00

blsak.jpg

parkovisko pri Bille

Blší trh a zberateľská burza starožitností

Klub Veličanov, mesto Poprad

V sobotu 28.júla 2018 sa v Poprade uskutoční ďalší zo série populárnych blšákov spojených so zberateľskou burzou starožitností. Vítané sú všetky zberateľské odbory, na mieste je možnosť posúdenia starožitností odborníkom.


 

28.7.2018   20:00

Námestie v Spišskej Sobote

HASIČSKÁ SÚŤAŽ O POHÁR PRIMÁTORA MESTA POPRAD


 

28.7.2018   21:00

ochrancovia.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

FILMY NA PLÁTNE / OCHRANCOVIA / RUSKO / 89 min.

Počas druhej svetovej vojny dostala tajná vojenská organizácia „Patriot“ za úlohu vytvoriť skupinu superhrdinov, ktorí budú chrániť vlasť pred nadprirodzenou hrozbou. Vedci vybrali štyroch jedincov z rôznych kútov Sovietskeho zväzu a úpravou DNA rozvinuli u nich rôzne superschopnosti. Akčná digitálna triková jazda s nezameniteľnou a pre súčasného diváka neopozeranou atmosférou ruských filmov.


 

29.7.2018   15:00

balkan sambel.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

BALKAN SAMBEL / PROMENÁDNY KONCERT

Hoci odrazovým mostíkom tvorivosti Balkan samblu je predovšetkým tradičná hudba balkánskych kultúr, v nemalej miere má táto kapela zaostrené aj na našu ľudovú pieseň, či na hudbu vážnu, alebo jazzovú. Polyžánrové skúsenosti jej členov umožňujú neviazané spájanie s naoko nezlučiteľnými hudobnými štýlmi. V neposlednom rade, zvukovosť ansámblu oživujú najrôznejšie exotické nástroje balkánskej a blízkovýchodnej hudby. Vo vystúpeniach tejto kapely sa snúbi energia živelného prejavu s inteligentným humorom originálnej hudobnej reči. Balkan sambel prehovára rovnako intenzívne k zábavy chtivému, ako i k náročnému divákovi. Táto hudba Vás zaručene nenechá sedieť na stoličkách!
www.balkansambel.com


 

1.8. - 4.8.2018   10:00 - 22:00

A3-plagat-MiS2018_web.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

MADE IN SLOVAKIA OCHUTNAJTE SLOVENSKO V CENTRE POPRADU

Cieľom podujatia Made in Slovakia je prezentovať domácim i zahraničným návštevníkom to, čím je Slovensko charakteristické a výnimočné. Aj v poradí 6. ročník festivalu do Popradu privedie originálne a autentické slovenské výrobky a ľudovo-umeleckú tvorbu. V minulých piatich ročníkoch medzi vystavovateľmi nechýbali vinári, výrobcovia syrov, výrobcovia piva, rezbári, košikári, medári, medovnikári, pekári, maliari, výrobcovia odevov či šperkov. Obľúbenou súčasťou podujatia je pestrý kultúrny program. Moderujú Duško Kubáň a Mišo Novák.
Info v plagáte.


 

3.8. - 16.9.2018   od 9:00

Tatranská galéria v Poprade

VIKTOR FREŠO – OD TATIER K DUNAJU

Výstava jedného z najvýznamnejších predstaviteľov súčasnej slovenskej výtvarnej scény, predstaví jeho aktuálne myslenie, aj jeho cesty za 3D realizáciami. Koncentruje sa na jeho materiálne kľúčové sochárske práce – prvýkrát ukázané v takom rozsahu a premenách.
Vernisáž výstavy 3. augusta 2018 o 17.00 h


 

3.8.2018   17:00

Tatranská galéria v Poprade

VERNISÁŽ VÝSTAVY / VIKTOR FREŠO - OD TATIER K DUNAJU


 

3.8.2018   17:00

Tatranská galéria v Poprade

VENI30 [6] / CAVE SONGS

Vystúpenie legendárneho súboru súčasnej hudby v rámci vernisáže výstavy Viktora Freša
Branislav Dugovič – klarinet | Michal Matejka – elektrická gitara | Milan Osadský – akordeón
Daniel Matej – laptop, elektrosluch, live-elektronika, objekty, umelecké vedenie


 

4.8.2018   10:00

HOKI POKI.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

CESTA ZA DÚHOU / HOKI POKI

Divadelné predstavenie s pesničkami o dobrodružnom putovaní za jedinečným úkazom prírody plné neočakávaných stretnutí.
www.hokipoki.sk


 

4.8.2018   10:00 - 22:00

Made in POPRAD.png

Námestie sv. Egídia v Poprade

MADE IN POPRAD

Až 80 popradských hudobníkov, spevákov, tanečníkov, hercov ale i fotografa môžete vidieť a hlavne počuť v programe na jednom pódiu. V programe sa predstavia umelci nášho mesta v rozmanitých hudobných a kombinovaných vystúpeniach.
Info v plagáte.


 

5.8. - 8.8.2018   21:00

Bažant 2018.png

Námestie sv. Egídia v Poprade

BAŽANT KINEMATOGRAF / LETNÉ KINO NA KOLESÁCH

Pojazdné retro autobusy Bažant Kinematograf sa stali už neodmysliteľnou súčasťou leta na Slovensku. V tomto roku sa uskutoční ďalší ročník úspešného premietania obľúbených českých a slovenských filmov. Štyri dni – štyri filmy. Úspech premietania filmových projekcií je odrazom záujmu divákov o kino pod holým nebom, ktoré prináša neopakovateľnú atmosféru.
5. august /nedeľa / - PO STRNIŠTI BOS / ČR / SR / DN
6. august / pondelok / - BACKSTAGE / SR / ČR
7. august / utorok / - PREZIDENT BLANÍK / ČR
8. august / streda / - OTCOVA VOLGA / ČR
www.kinematograf.sk


 

9.8.2018   20:00

Námestie sv. Egídia v Poprade

KAMENE VO VRECKÁCH / DIVADLO KONTRA SNV

Tragikomédia Marie Jones rozpráva na prvý pohľad banálny príbeh. Charlie a Jake, dvaja komparzisti veľkej hollywoodskej produkcie sa rozhodnú ísť za svojím snom a nakrútiť vlastný film. Bez happyendu a milostnej zápletky, ale pravdivý a s veľkým množstvom kráv v obsadení. Ako poctu Seanovi, ktorý vybočil z cesty a skončil svoj život s kameňmi vo vreckách. V réžii Klaudyny Rozhin, hrajú Peter Čižmár a Tomáš Diro.


 

9.8. - 11.8.2018   00:00 podrobnosti v texte

Futbalový štadión v Poprade - Veľkej

RITRO FUTBAL FEST / 3. ročník medzinárodného futbalového turnaja

Otvorenie futbalového turnaja – 10.8.2018 o 18.00 hod. na Námestí sv. Egídia v Poprade. V programe vystúpia: tanečná skupina ONE, bubnová show BATIDA a spevák Lukáš Adamec.


 

11.8.2018   10:00

Posledný dinosaurus.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

POSLEDNÝ DINOSAURUS / Divadlo na hojdačke

V múzeu sa z vajíčka vyliahne malý dinosaurus Samo. Putuje rôznymi svetadielmi a malí diváci spolu s ním poznávajú svet. Rozprávka o hľadaní identity, priateľstva a pravej rodiny prináša tradičné bábky, pesničky aj interakcie s publikom.
www.divadlonahojdacke.sk


 

11.8.2018   11:00

Námestie sv. Egídia v Poprade

IV. ROČNÍK POPRAD TANCUJE S NEPOČUJÚCIMI A ĽUĎMI SO ŠPECIÁLNYMI POTREBAMI

ANEPS Poprad organizuje ďalší ročník akcie, ktorá zviditeľnila Poprad po celom Slovensku. Je určená pre širokú verejnosť, ktorú zoznamuje so svetom ticha.


 

11.8.2018   20:30

Stážistka.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

FILMY NA PLÁTNE / STÁŽISTKA / USA / 121 min.

Robert de Niro hrá vo filme Stážista Bena Whittakera, 70-ročného vdovca, ktorý zistí, že na dôchodku to nie je také, ako si vysníval. Chopí sa príležitosti a vráti sa späť do pracovného kolobehu ako stážista online fashion stránky, ktorú vlastní Jules Ostin (Anne Hathaway).


 

12.8.2018   15:00

FS Podpoľanec.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

FS PODPOĽANEC

Dnes je súbor jedna 50 členná rodina, ktorá sa venuje podpolianskému folklóru, ktorý už pár rokov vedú J. Černák,, R. Malatinec, Ján Matúška a J. Sekereš. Snahou týchto šikovných ľudí je hlavne to,aby dokázali čo s najväčšou presnosťou nám predviesť a predstaviť život a prežívanie ľudí pod Poľanou v minulosti,ale samozrejme nevynechávajú ani iné regióny. Počas svojho pôsobenia sa súbor zúčastnilna okolo 800 rôznych vystúpeniach, zorganizoval 45 zahraničných zájazdov v 16 krajinách sveta. www.podpolanec.sk


 

14.8. - 16.8.2018   9:00 - 15:00

Tatranská galéria v Poprade

LETNÝ TÁBOR MALÝCH UMELCOV

Tatranská galéria v Poprade pripravuje denný-letný-umelecký tábor. Budú 3 dni plné umenia, kreativity, smiechu a zábavy v krásnom kultúrnom prostredí. Tábor bude v dvoch termínoch, je vhodný pre deti vo veku od 6 do 10 rokov. Cena tábora za 3 dňový turnus: 25,- €. V cene je zahrnutý obed, pitný režim, malé občerstvenie, všetok materiál na tvorivé dielne a vstupné do galérie.


 

16.8.2018   20:00

Skrotenie zlej ženy.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

SKROTENIE ZLEJ ŽENY / DIVADLO COMMEDIA

Divadlo COMMEDIA Poprad bolo založené v októbri 1968 a svojou systematickou činnosťou sa zaradilo k najúspešnejším kolektívom na Slovensku. COMMEDIA sa skrz javisko prihovára ľuďom svojou hravosťou, ľudovou poetikou, svojským humorom. Vie rozosmiať, vie rozplakať. Nádherná komédia pre štyroch účinkujúcich. Klasické dielo svetovej dramatickej spisby v komornej a výrazne komediálnej úprave. Réžia: Vlado Benko, účinkujú: Veronika Žoldáková, Vlado Benko, Michal Novák, Dušan Kubaň.
www.commedia.sk


 

17.8.2018   19:00

Námestie sv. Egídia v Poprade

JAY DELVER BAND / FUNKY – POP - JAZZ KONCERT

Brnenská päťka hraje svieži klavírny pop funk s jemnými prvkami jazzu a rocku. Kapela vydala v lete 2015 trojskladbové CD, ktoré získalo pozitívne ohlasy ako medzi fanúšikami, tak i medzi odbornou verejnosťou., Jay Delver Band vám ponúka príjemné spojenie medzi popovými melodickými linkami a poriadnou dávkou funk-jazzového groovu. Kapela účinkuje v obsadení: J. Urbánek – piano a saxofón, M. Šatara – bass, E. Hejtmánek – bicie, R. Surgent – klávesy a gitara a D. Vejmělka – gitara.
www.jaydelverband.com


 

18.8.2018   10:00

Polepetko.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

POLEPETKO / DIVADLO CLIPPERTON BB

V tejto pestrofarebnej zemi žije jeden chlapec, len je trošku popletený. A keďže v chaos vždy zmení všetko, volajú ho Polepetko.
www.clipperton.sk


 

18.8.2018   17:00

Hasičský dvor v Spišskej Sobote

ČAJ O PIATEJ S HUDBOU

V prípade nepriaznivého počasia sa akcia uskutoční v divadelnej sále v Spišskej Sobote.


 

18.8.2018   20:30

Únos.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

ÚNOS / FILMY NA PLÁTNE / SR / 95 min.

Posledný deň prvého roku mladej slovenskej republiky sa chýli ku koncu. Všetci oslavujú. Marta sa
snaží domôcť spravodlivosti pre seba, pre mŕtveho, pre jeho mamu, pre svojho zavraždeného brata a
pre nás všetkých, ktorí sme mlčanlivými svedkami udalostí, na ktoré nikdy nesmieme zabudnúť…


 

19.8.2018   15:00

Námestie sv. Egídia v Poprade

FOGGY DEW / AUTENTICKÉ RUSKÉ PIESNE

Formácia FOGGY DEW patrí medzi najlepšie hudobné formácie hrajúce tradičnú írsku a keltskú muziku v zložení irish accordion, gitara, banjo, husle.


 

22.8.2018   20:00

Námestie sv. Egídia v Poprade

ZÁPISKY DÔSTOJNÍKA ČERVENEJ ARMÁDY / DIVADLO COMMEDIA

Divadlo COMMEDIA Poprad bolo založené v októbri 1968 a svojou systematickou činnosťou sa zaradilo k najúspešnejším kolektívom na Slovensku. COMMEDIA sa skrz javisko prihovára ľuďom svojou hravosťou, ľudovou poetikou, svojským humorom. Vie rozosmiať, vie rozplakať. Tragikomédia podľa románu Sergiusza Piaseckeho. Tragikomický príbeh prináša svedectvo o ľudskej hrubosti, hlúposti i pokrivenom charaktere. Réžia: Vlado Benko, účinkujú: Michal Novák, Vlado Benko, Dušan Kubaň, Monika Piekelnicka, Veronika Žoldáková (alt. Petra Fridmanská /Dagmar Nemčoková).
www.commedia.sk


 

23.8.2018   20:00

Alimah.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

PREKLIATA NESMRTEĽNOSŤ ALIMAH FUSION A DIVADLO ALCHÝMIE

Vo večerných hodinách diváci uvidia divadelno – tanečné predstavenie o tom, čo sa môže všetko stať, keď sa mocný predmet dostane do nepovolaných rúk a o tom, že „zlo nikdy nezvíťazí nad dobrom. V programe diváci uvidia okrem divadla aj šerm, fantasy, tribal tance a ohňovú šou.


 

24.8.2018   19:00

DORA.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

D.O.R.A.

Ľudové piesne a rock v jednom, to je kapela Dora, ktorá zavítala do nášho mesta.
Folk rocková hudobná formácia pochádza z rôznych kútov Slovenska, no akúsi centrálu majú v Nitre, kde ich okrem lásky k hudbe spojilo vysokoškolské štúdium. V repertoári ka-pely teda započujete prerábky známych piesní ako Páslo dievča pávy, A dze idzeš Helen-ko, Povedzte mojej materi a mnoho ďalších. Okrem rocku však do výslednej hudobnej po-doby občas zakomponujú aj prvky reggae či funk rocku.


 

25.8.2018   10:00

Tri groše.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

TRI GROŠE / DIVADLO PORTÁL PREŠOV

Rozprávkový príbeh na motív ľudovej rozprávky „Tri groše“ ožíva v podaní hercov divadla Portál z Prešova.
www.divadloportal.sk


 

25.8.2018   20:30

dopisy pre Júliu.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

FILMY NA PLÁTNE / DOPISY PRE JÚLIU

Dopisy pre Júliu je hravá forma love – story o mladej láske ale zároveň o vzkriesenej láske už dávno stratenej.


 

26.8.2018   15:00

Námestie sv. Egídia v Poprade

VOLNIJ TABOR / GIPSY MUSIC / RUSKO

Piesne ruských rómov priamo z historickej Besarábie a filmu Cigáni idú do neba v zložení bajan, gitara, balalajka, husle a autentické vokály.


 

29.8. - 1.9.2018   00:00 podrobnosti v pripravovanom plagáte

Námestie sv. Egídia v Poprade

DNI SV. EGÍDIA

O podrobnostiach bude informovať plagát k podujatiu.


 

29.8.2018   18:00

katarina-korcek_21st-century-movie_booklet_print_final_-digi.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

KAT & BAND / KONCERT

KATARÍNA KORČEK sa v Poprade predstaví so známymi hudobníkmi - S. Sališ, M. Ruman, M. Koyš, P. Papp, J. Chorvát, S. Šimek, J. Slezák.


 

30.8.2018   20:00

divadlo ATAK.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

D4V1D / TANEČNÉ DIVADLO ATak

Tanečné divadlo ATak uvádza vo svojej jubilejnej 20. sezóne premiéru inscená-cieD4V1D. Dávid zažil vrcholy aj pády, víťazstvá aj prehry... ostal však verný Bohu a kódu, ktorý nosil v sebe...
Netradičné a moderné zobrazenie osoby starozákonného kráľa Dávida, prerozprávané cez jeho známe žalmy, ktoré zhudobnila výrazná osobnosť mladej gospelovej scény na Slovensku – speváčka Dominika Gurbaľová. N á m e t Zdenka Pašuthová & Pavol Danko
www.facebook.com/TanecneDivadloATak/


 

31.8.2018   11:45

Kostol sv. Egídia

ORGANOVÝ RECITÁL / PETER ČAPÓ


 

31.8.2018   18:00

Suzie.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

THE SUSIE HAAS BAND

Zuzana Haasová, ako kapelníčka predvedie rôzne kostýmy štýlového obdobia krásnych žien a gentlemanov. Kapela, ktorá hráva zmes OLD MUSIC / swing, blues, Woogie Boogie, Charles Stone, Old jazz...v novom štýle 21.storočie.


 

1.9.2018   9:30

Kostol sv. Egídia - Námestie sv. Egídia v Poprade

DNI SV. EGÍDIA / SLÁVNOSTNÁ SVÄTÁ OMŠA

Odpustová slávnosť pri príležitosti patróna mesta sv. Egídia určená občanom a návštevníkom mesta.


 

1.9.2018   11:00

Námestie sv. Egídia v Poprade

IV. PODTATRANSKÝ POLMARATÓN

IV. ročník Podtatranského polmaratónu a sprievodné bežecké podujatia. Štart je o 11.00 hod., na ukončení športového podujatia bude hudobné vystúpenie.


 

1.9.2018   15:00

26112086_189278194988357_8981116974257022653_n.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

4Ka BAND

Jedna z najlepších slovenských kapiel hrajúca československé i zahraničné hity 60-tych až 90-tych rokov v zložení: Lucia Barilová - spev, Slavo Mikuláško - gitara, spev, Mário Karas - klávesové nástroje, spev, Róbert Mýtnik - basová gitara, Oliver Ondráš - bicie nástroje.


 

2.9.2018   15:00

M.Jakubec.jpg

Námestie sv. Egídia v Poprade

MARTIN JAKUBEC – JADRAN SHOW

Kráľ zábavy na Slovensku Martin Jakubec a kráľovná chorvátskych piesní na Slovensku prinášajú absolútnu novinku z pobrežia Splitu. 15 nádherných temperamentných piesní. Jedinečná atmosféra, morské melódie ako sú: Od polnoci s tebou do rána, Srdce patrí Vám, Jadran môj krásny, Nikdy sa nevydaj, Da, Da Darinočka, Žiť sa oplatí...


 

7.9.2018   16:00

Námestie sv. Egídia v Poprade

ZÁVER PKL 2018 FS VRANOVČAN JÚLIA A PETER HEČKOVCI THE BACKWARDS

Na ukončení festivalu PKL 2018 sa rozoznejú ľúbozvučné tóny ľudových nástrojov, doprevádzané spevmi a tancami v podaní FS VRANOVČAN / finalisti ZEM SPIEVA /, v ktorého repertoári sú zastúpené prakticky všetky významnejšie folklórne regióny Slovenska – zemplín a šariša. O hudobnú zábavu sa postarajú súrodenci JÚLIA a PETER HEČKOVCI a popradské kultúrne leto uzatvorí beatles skupina - THE BACKWORDS.
Info: v pripravovanom plagáte.


 

7.10.2018   19:00

plagát Bohdalová a Dejdar.png

divadelná sála Domu kultúry v Poprade

JIŘINA BOHDALOVÁ A MARTIN DEJDAR - OD A PO Z S JIŘINOU

Jedinečné stretnutie s legendou.
V rámci tohto predstavenia Martin Dejdar zoznámi publikum s kariérou Jiřiny Bohdalové, ktorá trvá už neuveriteľných 81 let.
A je to práve fenomén "Bohdalka", ktorý veľmi pútavým, až strhujúcim spôsobom spomína na všetko dobré aj zlé, čo za svojho života prežila. A to ako v osobnom, tak aj v profesnom. Verte, alebo nie, ale to, čo všetko Jiřina Bohdalová prežila a zažila, by stačilo na niekoľko životov. Jej spomínanie na herecké začiatky, na ťažký život po zatknutí a uväznení jej otca, na svoje učiteľské obdobie na severní Moravě, na Jana Wericha, Jiřího Sováka, Vladimíra Menšíka, Vladimíra Dvořáka, ale tiež na Jozefa Krónera, Mariana Labudu, Evu Krížikovou a ďaľšie československé legendy.
Súčasťou predstavenia nie je len rozprávanie, ale tiež filmové a televízne ukážky. Ide o "multimediální show" so všetkým, čo k tomu patrí.
Vstupné: 23 €
Lístky dostupné online na ticketportal sk tu: https://goo.gl/8ER4Jh , v Agentúre Čvíro - 0908560254, MIK Poprad - 052 / 4361192. 

6.11.2018   19:00

20125059-rhapsody-in-blue-room.jpg

divadelná sála Domu kultúry v Poprade

ONDŘEJ HAVELKA AND HIS MELODY MAKERS

Predpredaj:
https://www.ticketportal.sk/Event/Ondrej_Havelka_a_jeho_Melody_Makers_uvadeji-25376


 

3.12.2018   18:00

Pavol Hammel.png

divadelná sála Domu kultúry v Poprade

PAVOL HAMMEL A PRÚDY THE BEST OF TOUR 2018

Vstupné: 18 €, predpredaj MIK 052/4361192 a DK 052/7722255.


 

Voľné pracovné miesta

Dnes má službu:

Limba - Západ
Podtatranská 5,
Poprad

052/772 26 57

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

ďalšie dni

Štvrtok 19.7. - 20.7.
Limba - Západ
Podtatranská 5,
Poprad

052/772 26 57

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Sobota 21.7.
Lekáreň Nemocnice Poprad a.s.
Banícka 803/28,
Poprad

052/712 52 62

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Nedeľa 22.7.
Tília - Poliklinika
Banícka 28,
Poprad

052/468 52 00

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Pondelok 23.7.
Benu - Moyzesova
Moyzesova ul. 3 (Juh,
Kaufland),
Poprad

0905 821 914

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Utorok 24.7.
Lekáreň na autobusovej stanici
Wolkerova 466,
058 01 Poprad

052/482 2360

Pondelok - Piatok
7:30 - 16:00Streda 25.7.
Diecézna lekáreň sv. Lukáša - pri Tatrakone
Alžbetina 32,
Poprad

052/772 23 07

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Štvrtok 26.7.
Victoria - pri autobusovej stanici
Drevárska 453/1

052/772 14 77

Pondelok - Piatok
18:00 - 22:00

Sobota - Nedeľa, Sviatky
8:00 - 22:00

Poruchové služby

Elektrina
0800 123 332
0850 123 333

Plyn
0850 111 727

Voda
052 7729 548

Verejné osvetlenie
052 7897 651
formulár

REGIÓN VYSOKÉ TATRY


Deutch version
English version
Poľská verzia
Russkij jazyk
Úvodná stránka